Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Już jutro Targi Pracy w Suwałkach. Wystawcy będą czekać z mnóstwem ofert pracy

Anna Gryza - Aneszko
Anna Gryza - Aneszko
Już jutro rozpoczynają się w Suwałkach dwudniowe Targi Pracy. W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki Plaza na mieszkańców regionu będą czekały konkretne oferty pracy, a do tego możliwość porozmawiania z potencjalnym pracodawcą.

Targi Pracy w Suwałkach to świetna okazja na zdobycie zatrudnienia. Warto mieć ze sobą CV.

- Nasza firma ciągle się rozwija, dlatego szukamy nowych pracowników. Cieszymy się, że w piątek oraz sobotę spotkamy się z mieszkańcami regionu i będziemy mogli osobiście przedstawić naszą ofertę - mówi Marcin Pietruliński, zastępca dyrektora produkcji firmy Balt-Yacht.

Wśród wystawców obecne będą także firmy szkoleniowe i przedstawiciele służb mundurowych. 

od 16 lat

- Jako instytucja działająca w ramach wsparcia rynku pracy walczymy z bezrobociem. Działamy na rzecz aktywizacji osób bezrobotnych i poprzez te Targi chcemy pokazać jakie możliwości mają obecnie osoby poszukujące zatrudnienia - wyjaśnia Łukasz Owsiejko, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego "Ares" S.A.

Partnerem Strategicznym Targów jest Centrum Handlowo-Rozrywkowe Suwałki Plaza, które gościć będzie u siebie następujące firmy: 

POZNAJ FIRMY, KTÓRE BĘDĄ NA TARGACH

Partnerem targów jest firma ASPI, produkująca narzędzia do przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

- Wykwalifikowani pracownicy to obecnie jedno z większych wyzwań pracodawców. Przedsiębiorcy z obszaru działania SSSE S.A. rozwijają swoją działalność i zgłaszają z roku na rok większe zapotrzebowanie na fachowców z regionu - mówi Leszek Dec, prezes SSSE S.A., partner wydarzenia - Targi Pracy w Suwałkach to szczególna okazja, by wystawiający się tu przedsiębiorcy mogli zaprezentować swoje oferty pracy mieszkańcom naszego regionu. Jest to szansa na pozyskanie pracowników z obszaru, w którym prowadzą swoją działalność. Targi ułatwiają nawiązanie kontaktu między pracownikami a pracodawcami - dodaje.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży także PZU będzie na Targach poszukiwało osób gotowych na nowe wyzwania i samodzielną pracę.

- Szukamy osób na stanowisko doradcy, którego zadaniem będzie  pozyskiwanie i obsługa klientów  lub stanowisko menedżerskie, z wyzwaniami takimi jak rekrutacja i zarządzanie sprzedażą zdradza Katarzyna Grygieńć.

Swoje oferty pracy przedstawi także Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach. 

- Obecnie posiadamy ponad 90 ofert pracy. Są to głównie prace budowlane, poszukiwani są kelnerzy czy kucharki. Poszukiwany jest także rewident taboru kolejowego i m.in. tę ofertę zaprezentujemy mieszkańcom na targach - opowiada Kamil Czarniawski, dyrektor PUP w Suwałkach.

Dwudniowe Targi Pracy odbędą się w piątek i sobotę, w godzinach 11.00 - 17.00.

Organizatorem Targów Pracy w Suwałkach są: „Gazeta Współczesna” oraz portal internetowy Nasze Miasto.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na augustow.naszemiasto.pl Nasze Miasto