Pomoc dla uchodźców. Co według lubuskiego urzędu marszałkowskiego jest "produktem pierwszej potrzeby"?
Redakcja
W lubuskim punkcie pomocy dla uchodźców, prowadzonym przez lubuski urząd marszałkowski, prezerwatywy są rozdawane jako "produkt pierwszej potrzeby".
Fot. Twitter/Janusz Życzkowski
W prowadzonym przez lubuski urząd marszałkowski punkcie pomocy dla uchodźców, jako "produkty pierwszej potrzeby" są rozdawane... prezerwatywy. Uwagę zwrócił na to redaktor naczelny Gazety Lubuskiej, Janusz Życzkowski.
"W prowadzonym przez lubuski urząd marszałkowski punkcie pomocy uchodźcom z Ukrainy uznano, że artykułem pierwszej potrzeby dla przybywających kobiet z dziećmi są prezerwatywy" - napisał na Twitterze Janusz Życzkowski.
Redaktor zwrócił uwagę na fakt, że prezerwatywy mają krótki termin ważności.
"Nie wiem co jest bardziej żenujące, sam pomysł, czy krótki termin ich wykorzystania" - napisał.
Wideo
W jakim kierunku powinna się zmieniać UE?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
o
ola
nie widzę w tym nic złego, bo w ogóle uważam że powinno się mówić więcej na temat antykoncepcji, mało kto wie że są już nawet tabletki drovelis które nie mają wpływu na masę ciała