MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Kandydat na burmistrza Augustowa bez tajemnic. Poznaj bliżej Andrzeja Zarzeckiego

Anna Gryza - Aneszko
Anna Gryza - Aneszko
- Jako Burmistrz wykorzystam talenty augustowian, dlatego wierzę w siłę wspólnoty mieszkańców, którzy zasługują na władze słuchające ich głosu. Będę łączył, a nie dzielił - mówi Andrzej Zarzecki, kandydat na burmistrza Augustowa
- Jako Burmistrz wykorzystam talenty augustowian, dlatego wierzę w siłę wspólnoty mieszkańców, którzy zasługują na władze słuchające ich głosu. Będę łączył, a nie dzielił - mówi Andrzej Zarzecki, kandydat na burmistrza Augustowa archiwum prywatne
W naszym cyklu "Kandydat bez tajemnic" prezentujemy kandydatów na burmistrza Augustowa. Kolejn na Andrzeja Zarzeckiego, który oprócz postulatów wyborczych zdradził nam kilka informacji z życia prywatnego.

Andrzej Zarzecki na 56 lat. Ma wykształcenie wyższe magisterskie, jest fizjoterapeutą, ratownikiem wodnym oraz instruktorem ratownictwa wodnego. 

Kariera Zawodowa

Od lat Zarzecki związany jest z działalnością na rzecz samorządu. Współorganizował i kierował jednostkami samorządowymi: Warsztatem Terapii Zajęciowej, Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie. Obecnie jest dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. To także radny powiatowy i członek Zarządu Powiatu Augustowskiego dwóch kadencji. Organizator wielu imprez sportowych na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, w tym Półmaratonu Augustowskiego, Triathlonu.

Życie prywatne 

Andrzej Zarzecki ma żonę nauczycielkę. Para doczekała się syna. Jest dorosły. To stypendysta i absolwent Uniwersytetu w Indianapolis.Kandydat to maratończyk,triatlonista. Działa charytatywnie i interesuje się polityką lokalną.

Od urodzenia mieszka w Augustowie, a na co dzień jeździ mitsubishi outlander. Zarzecki ma 180 cm wzrostu, waży 78 kg, ma niebieskie oczy i blond włosy. 

Program wyborczy Zarzeckiego

Zarzecki startuje z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska. 

Najważniejsze punkty wyborcze:
współpracai porozumienie dla dobra mieszkańców
obniżenie kosztów życia mieszkańców
uzdrowisko i turystyka jako dźwignie napędzające rozwój
tanie mieszkalnictwo
bezpieczeństwo, obrona cywilna, cyberbezpieczeństwo dzieci i seniorów
zatrzymanie wyludniania Augustowa,
wspieranie przedsiębiorczości

- Jestem patriotą lokalnym i czuję, że jeśli nie podejmiemy odważnych i skutecznych działań to staniemy w miejscu i stracimy szansę na rozwój naszego miasta. A dzisiaj stanąć w miejscu, to zostać w tyle. Szansa, jaką dają nam wybory, może nas przybliżyć do celu, jakim jest Augustów marzeń. Miejsce nie tylko z piękną przyrodą, ale też dobrą infrastrukturą i bogatą ofertą dla mieszkańców i turystów. Miejsce, gdzie się dobrze żyje. Jako mieszkańcy chcemy czuć się w Augustowie u siebie i mieć wpływ na rozwój miasta, bo jesteśmy dumni, pracowici i zaradni. Potrafimy zatroszczyć się o swoje miejsce na ziemi - mówi kandydat. - Jako Burmistrz wykorzystam talenty augustowian, dlatego wierzę w siłę wspólnoty mieszkańców, którzy zasługują na władze słuchające ich głosu. Będę łączył, a nie dzielił.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na augustow.naszemiasto.pl Nasze Miasto