Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Mirosław Karolczuk będzie ubiegał się o reelekcję. "Teraz rodzina" to hasło jego kampanii

Anna Gryza - Aneszko
Anna Gryza - Aneszko
- Chcę budować Augustów taki, aby był miastem marzeń dla wszystkich, naszym rodzinnym domem - mówił na sobotniej konferencji prasowej Mirosław Karolczuk, burmistrz Augustowa, który oficjalnie potwierdził, że będzie ubiegał się o reelekcję.

Karolczuk ma 58 lat. Nim został burmistrzem przez 3 lata był zastępcą ówczesnego włodarza. Startuje z komitetu „Nasze Miasto”. "Teraz Rodzina" to hasło jego kampanii.

- To kontynuacja tego, co robiliśmy wcześniej. Chcemy zaopiekować się tym najmłodszym mieszkańcem, stąd rozbudowa żłobka, ale również seniorem - stąd Dom Seniora, który tętni życiem. Pełne spektrum opieki nad mieszkańcami Augustowa. Chcemy coraz lepiej przystosowywać miasto do życia rodzinnego. Zadbamy o usługi dla każdego - najmłodszych, najstarszych i niepełnosprawnych. Chcemy budować miasto bezpieczne, przyjazne rodzinom, takie które sprzyja rozwojowi - mówił Karolczuk.

"Nasze Miasto" zaprezentowało także kandydatów do Rady Miejskiej oraz Rady Powiatu.

Liderem listy w wyborach do Rady Powiatu będzie Michał Kotarski. Wraz z nim wystartują z listy KWW Nasze Miasto: Maciej Kaszuba, Magdalena Śleszyńska, Justyna Krzywińska, Barbara Korzeniewska, Jerzy Grąbczewski, Justyna Półtorak, Aleksandra Kleczkowska, Przemysław Danowski, Tomasz Dobkowski i Anna Jastrzębska.

Liderem listy w okręgu centrum będzie Mirosław Karolczuk. Wraz z nim wystartują: Katarzyna Raczkowska, Julia Klimaszewska, Michał Kalinowski, Joanna Walicka, Paweł Bielawski i Barbara Cituk.

Liderem listy w okręgu na Borkach będzie Adam Wysocki. Wraz z nim wystartują: Agnieszka Pomian, Karol Kirejczyk, Monika Jakubik, Justyna Molenda, Adrian Sznel i Krzysztof Sujata.

Liderem listy w okręgu obejmującym Wypusty i Westerplatte oraz Wojska Polskiego będzie Emil Al.-Khameri. Wraz z nim wystartują: Piotr Piłasiewicz, Kamil Pilecki, Kamila Zackiewicz, Agnieszka Zyzało i Artur Kleczkowski.

Liderem listy w okręgu obejmującym lewy brzeg Netty będzie Filip Chodkiewicz. Wraz z nim wystartują: Sylwia Bielawska, Jacek Truszkowski, Katarzyna Olejnik, Paweł Kotwica i Janek Jachimowicz.

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na augustow.naszemiasto.pl Nasze Miasto