W kategorii palm wielkanocnych:
Michał Kubeł kl. VI SP Kroszewo
Patrycja Walicka „0” SP Tajno Stare
Kinga Frąckiewicz kl. VI SP Białobrzegi
Karolina Bujnowska kl. II SP Białobrzegi
Szymon Siłkowski kl. VI SP Netta
Julia Szyper l.10 ZSS Nr 3 Augustów
Paulina Dąbrowska 1.14 Gim, Nr 4 Augustów
Mateusz Paderewski kl. I Gim. Nr 4 Augustów
Natalia Sztabińska l. 6 Przedszkole Nr 6 Augustów
Wiktoria Mral l. 5 Przedszkole Nr 6 Augustów
Karolina Kucharzewska kl. III SP Gruszki
Milena Bronakowska kl. II Tajno Stare
W kategorii pisanki kolorowe i czarno – białe:
Łukasz Jatkowski kl. I Gim. Płaska
Magda Leszczyńska kl. II Gim. Białobrzegi
Marta Jatkowska kl. VI SP Gruszki
Karolina Jatkowska kl. IV SP Gruszki
Beata Szarkowska kl. V SP Gruszki
Szymon Jatkowski kl. III SP Gruszki
Daria Trocka kl. IV SP Gruszki
Katarzyna Ginszt kl. I Gim. Nr 4 Augustów
Mirka Nagórska kl. I Gim. Nr 4 Augustów
Aleksandra Frąckiewicz kl. I Gim. Nr 4 Augustów
Filip Dobkowski kl. VI SP Bargłów Kościelny
Sylwia Jankowska kl. I Gim. Bargłów Kościelny
Aneta Kosakowska kl. I Gim. Bargłów Kościelny
Krystian Krupiński kl. IV SP Łabętnik
Wioleta Raczkowska kl. V SP Łabętnik
Adam Bujnowski kl. IV SP Białobrzegi
Sebastian Bujnowski kl. VI SP Białobrzegi
Justyna Bujnowska kl II Gim. Białobrzegi
W kategorii wypieki wielkanocne:
Monika Klekotko kl. II Gim. Nr 5 Augustów
Sylwia Uściłowicz kl. III ZSSPP Augustów
Artur Gulan kl. I SP Bargłów Kościelny
Anna Sturgulewska kl. III ZSSPP Augustów
Anna Lampart kl. III ZSSPP Augustów
W kategorii stroiki wielkanocne i pająki:
Justyna Toczyłowska kl. III ZSSPP Augustów
Julia Szparkowska kl. „0” SP Tajno Stare
Weronika Grygo kl. V SP Tajno Stare
Agnieszka Baran kl. III Gim. Nr 5 Augustów
Adriana Puczyńska kl. kl. II Gim. Nr 5 Augustów
Danuta Sentkowska kl. IV SP Tajno Stare (pająk)
Magda Wiśniewska kl. I Gim. Nr 5 Augustów
Jakub Bartoszewicz kl. I SP Bargłów Kościelny
Sebastian Ziarko kl. IV SP Bargłów Kościelny
Joanna Łaniewska kl. I Gim. Bargłów Kościelny
Kinga Kiewlak kl. IV SP Bargłów Kościelny
Natalia Kliś kl. IV SP Monkimie
Małgorzata Wasilewska kl. II SP Monkinie
Ewa Szczepanowska kl. II ACE Augustów
Maciej Kondracki kl. II SP Nr 4 Augustów
Maja Dylnicka kl. II SP Nr 4 Augustów
Agnieszka Aksamitowska l.26 DPS Studzieniczna
Marcin Roszkowski kl. IV SP Netta
W kategorii pisanki z innych materiałów i inne ozdoby wielkanocne:
Danuta Mokrzycka l. 30 DPS Augustów(haft)
Lucyna Żywulska l. 50 DPS Augustów
Marianna Karpowicz l. 42 DPS Augustów
Samanta Grzegorczyk kl. V SOSW dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych Dąbrowa Górnicza
Dominika Jędrzejewska kl. V SOSW dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych Dąbrowa Górnicza
Klaudia Kamela kl. I SOSW dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych Dąbrowa Górnicza
Maciej Wasilewski kl. I SP Białobrzegi
Karolina Jaka kl. I SP Białobrzegi
Jakub Dzierżyński kl. III SP Białobrzegi
Agnieszka Karpińska kl. V SP Tajno Stare
Wiktoria Sienkiewicz kl. II SP Tajno Stare
Daria Ziarko kl. II SP Tajno Stare
Katarzyna Pietkiewicz l. 5 przedszkole Nr 6 Augustów
Kamil Nikiforow l. 5 Przedszkole Nr 6 Augustów
Dawid Pruszyński l. 5 Przedszkole Nr 6 Augustów
Julia Liszewska l. 6 Przedszkole Nr 6 Augustów
Weronika Żółtek l. 6 Przedszkole Nr 6 Augustów
Oliwia Andruczyk l. 6 Przedszkole Nr 6 Augustów
Justyna Skowrońska kl. I Gim. Nr 4 Augustów
Piotr Grajewski kl. I Gim. Nr 4 Augustów
Iwona Bieniasz l. 6 Przedszkole Nr 1 Augustów
Jakub Kondracki l. 6 Przedszkole Nr 1 Augustów
Weronika Solarska l. 6 Przedszkole Nr 1 Augustów
Weronika Dziądziak l. 6 Przedszkole Nr 1 Augustów
Justyna Gulan kl. IV SP Bargłów Kościelny
Magda Krzywińska kl. II SP Bargłów Kościelny
Mateusz Wawiórka kl. II SP Bargłów Kościelny
Elżbieta Bućko kl. IV SP Kroszewo
Jan Haraburda kl. II SP Nr 2 Augustów
Eryk Chmielewski l. 6 Przedszkole Nr 2 Augustów
Lista uczestniczących instytucji:
Zespół Szkół Specjalnych Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Augustowie
SOSW dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych w Dąbrowie Górniczej
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Białobrzegach
Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Augustowie
Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży im. Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Studzienicznej
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Z. Augusta w Augustowie
Przedszkole Nr 2 w Augustowie
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. M. Konopnickiej w Augustowie
Szkoła Podstawowa im. Ks. S. Chmielewskiego w Monkiniach
Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
Szkoła Podstawowa w Łabętniku
Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
Szkoła Podstawowa w Kroszewie
Przedszkole Nr 1 w Augustowie
Publiczne Gimnazjum w Bargłowie Kościelnym
Szkoła Podstawowa w Bargłowie Kościelnym
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Płaskiej
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Augustowie Gimnazjum Nr 5
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Augusta w Tajnie Starym
Szkoła Podstawowa w Gruszkach
Przedszkole Nr 6 w Augustowie
Gimnazjum Nr 4 w Augustowie
Zespół Szkół Gimnazjum w Białobrzegach
Przedszkole Nr 2 w Augustowie
Źródło: APK
Kalendarz siewu kwiatów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?