Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Władze Suwałk przygarną szefa augustowskiej spółki? Jest to możliwe

hel
Cztery osoby, w tym były prokurent augustowskiej spółki, dyrektor banku i przedsiębiorca ubiegają się o fotel prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Wygra ten kandydat, który przedstawi najlepszą koncepcję funkcjonowania spółki

Obecny prezes PEC z końcem marca przechodzi na emeryturę i rada nadzorcza poszukuje jego następcy. Na ogłoszony konkurs zgłosiło się 10 osób, lecz tylko czterej panowie spełnili wymogi formalne. Jeden z nich, Artur Sofiński jest prokurentem w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Augustowie. Kolejnym kandydatem jest Michał Przywara, wieloletni dyrektor banku w Suwałkach. O fotel prezesa ubiegają się też Roman Huk, prokurent miejskiej spółki Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód, Michał Buczyński - menadżer budownictwa i Czesław Osewski, przedsiębiorca, współwłaściciel tartaku w Płocicznie.

Suwalski sąd skazał mężczyznę, który z nożem rzucił się na córkę

Jednym z warunków uczestnictwa w konkursie było przygotowanie koncepcji funkcjonowania spółki. Po jej analizie i przesłuchaniu kandydatów, rada nadzorcza PEC-u zaproponuje przyszłego prezesa prezydentowi w gestii którego pozostaje podjęcie ostatecznej decyzji.

Tu oglądasz: Zgnilizna i padlina. Czy mamy problem z jakością polskiego mięsa?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wideo
Wróć na augustow.naszemiasto.pl Nasze Miasto