Powiatowa Gala Sportu w Zduńskiej Woli [zdjęcia]

Jolanta Jeziorska
Powiatowa Gala Sportu w Zduńskiej Woli
Powiatowa Gala Sportu w Zduńskiej Woli Jolanta Jeziorska
Powiatowa Gala Sportu w Zduńskiej Woli była okazja do wręczenia nagród i wyróżnień sportowcom i trenerom, których praca przyniosła dobre wyniki w ubiegłym roku.

Wydarzenie zorganizowano w piątkowy wieczór w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

Nagrodzeni:

Tomasz Ratajczyk z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PARK” Zduńska Wola, który zajął 4. miejsce na Olimpijskim Festiwalu Europy w rzucie młotem i jest mistrzem Polski Młodzików również w rzucie młotem i vice mistrzem Polski w pchnięciu kulą (1.000 zł).

Bartosz Klimek z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PARK” Zduńska Wola, który w 2017 roku wywalczył brązowy medal w biegu na 1500 metrów na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (600 zł)

Karolina Bomba z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PARK” Zduńska Wola, która w 2017 roku zajęła 1. miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w rzucie młotem.(600 zł)

Tomasz Szewczyk - trener wymienionych wcześniej zawodników z międzyszkolnego uczniowskiego klubu sportowego Park Zduńska Wola (1.000 zł).

Andrzej Suliński z Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Zduńskiej Woli, który zdobył złoty medal na Mistrzostwach Europy Weteranów w lekkiej atletyce(1.000 zł).

Adrian Maniewski z Klubu Motorowodnego „Ślizg – Zduńska Wola”, brał udział w Mistrzostwach Świata Formuły 4 plasując się na 11. miejscu oraz zdobył tytuł Mistrza Polski podczas Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski Formuły 4 (1.000 zł).

Dariusz Maniewski trener zawodnika z Klubu Motorowodnego „Ślizg - Zduńska Wola”(1.000 zł)

Marcel Jarosławski z Integracyjnego Klubu Sportowego „START”, który w ubiegłym roku zdobył 3. miejsce w skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w lekkiej atletyce (600 zł).

Wojciech Kikowski - trener - Integracyjnego Klubu Sportowego „START” (600 zł).
.
Kacper Sadowski ze Szkolnego Klubu Strzelectwa Sportowego LOK SOKÓŁ, który w minionym roku zdobył 2. miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w konkurencji karabin pneumatyczny mix (600 zł)
.
Wojciech Sadowski - trener Szkolnego Klubu Strzelectwa Sportowego LOK Sokół (600 zł).

Daria Kurzawa z Uczniowskiego Klubu Sportowego „UKS SMS”, która jako zawodniczka i kapitan drużyny juniorek klubu wywalczyła brązowy medal klubowych Mistrzostw Polski (500 zł).

Szymon Stasiak, który w 2017 roku uzyskał 9. miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w rzucie młotem (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),

- Adam Łukomski, który w minionym roku zajął 11. miejsce w biegu na 200 metrów na Mistrzostwach Polski juniorów młodszych(nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),

Damian Krzoska, zdobywca 11. miejsca na Mistrzostwach Polski Młodzików w rzucie młotem (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),

Piotr Filipowski, zdobywca 9. miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów w rzucie młotem oraz mistrz województwa łódzkiego w tej samej konkurencji (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),

Patryk Krupiński, zdobywca 7. miejsca w biegu na 400 metrów i 9. miejsce w biegu na 200 metrów na Mistrzostwach Polski Juniorów (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),

Michał Smolarek, zdobywca 10. miejsca w biegu na 400 metrów podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży(nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),

Maria Piontek, która zajęła 15. miejsce w rzucie młotem na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),

Cezary Bomba, zdobywca 17. miejsca w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski Juniorów (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł)

Błażej Bomba, zdobywca 4. miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w rzucie młotem (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł)

Maciej Szewczyk, który został powołany do kadry województwa łódzkiego, biorącej udział w Mistrzostwach Polski w koszykówce, zawodnik Pabianickiego Klubu Koszykówki 99 (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł).