Plan Turystyczny Suwałk i okolic 2021

Artykuł sponsorowany Plan Turystyczny Suwałk i okolic 2021
Drodzy Czytelnicy! Pragniemy Was poinformować, iż suwalska redakcja Gazety Współczesnej oraz portalu Augustów/Suwałki Nasze Miasto w tym roku wydała Turystyczny Plan Suwałk i okolic! Dokładnie tylko okolicami są: Augustów oraz Sejny.

Plan został wydrukowany na wysokiej jakości papierze kredowym, jest składany, a co za tym idzie zmieści się do plecaka każdego turysty i damskiej torebki. Nakład to aż 10 000 egzemplarzy!

Zwiedzający znajdą plan w różnego rodzaju punktach związanych z turystyką zarówno w Suwałkach, Augustowie, Sejnach i mniejszych miejscowościach, które od lat przyciągają turystów. Miejsca dystrybucji to hotele, restauracje, spływy kajakowe, Suwalski Park Krajobrazowy, Wigierski Park Narodowy, centra informacji turystycznej, papugarnia, park linowy, muzea i wiele innych.

Nasza inicjatywa spotkała się z ogromnym zadowoleniem wśród zwiedzających, szczególnie uczestników Suwałki Blues Festiwalu, wiemy doskonale, że takiego produktu im brakowało! Cieszymy się, że mogliśmy spełnić ich oczekiwania i z pewnością będziemy do nich wracać z tym produktem.

Drodzy Czytelnicy, mamy nadzieję, że Wy również popieracie ten pomysł, a może w przyszłym roku na Planie Turystycznym chcielibyście zamieścić swoją ofertę? Jeżeli tak to zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 500 324 541.

Dodaj ogłoszenie