Nadleśnictwo Augustów. Podpowiedz, co zrobić z plażą

hel
Nadleśnictwo Augustów
Nadleśnictwo Augustów zastanawia się co zrobić z plażą Rowki nad jeziorem Białym. Opinie i wnioski w tej sprawie można przekazywać pod tel. 87 643 99 23.

Nadleśnictwo Augustów ogłosiło konsultacje społeczne dotyczące ewentualnego przetargu na dzierżawę części nieruchomości położonej nad jeziorem Białym, czyli plaży Rowki. Miejsce to jest w okresie letnim na tyle oblegane, że stwarza warunki do prowadzenia działalności turystycznej.
Leśnicy informują, że warunkiem podpisanej ewentualnej umowy dzierżawy będzie zapewnienie zaplecza sanitarnego dla korzystających z plaży ludzi. Uwagi i wnioski można zgłaszać pod nr tel. 87 643 99 23.

Zobacz koniecznie: Woda. Kranówka lepsza dla zdrowia i kieszeni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na augustow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie