Tabele klasyfikacji końcowej w KATA i KUMITE z podziałem na kategorie:
Wyniki KATA
Kata Kadetek Mł. (1999, 2000, 2001)
1. Zarańska Weronika Łomża
2. Grzybowska Gabriela Augustów
3. Sadowska Natalia Zambrów
4. Morusiewicz Weronika Suwałki
5. Niedzielko Dorota Augustów
6. Toczko Dominik Białystok
7. Korytkowska Wiktoria Łomża
8. Samsel Agnieszka Augustów
Kata Kadetów Mł. (1999, 2000, 2001)
1. Alicki Krzysztof Suwałki
2. Pankowski Michał Łomża
3. Grzybowski Bartosz Augustów
4. Borysewicz Maciej Augustów
5. Ramotowski Piotr Łomża
6. Wyszkowski Norbert Suwałki
7. Zamoźniewicz Paweł Augustów
8. Kuczyński Michał Augustów
Kata Kadetek (1997-98)
1. Sakowicz Diana Białystok
2. Kilian Dominika Suwałki
3. Drażba Marlena Suwałki
4. Lanczewska Klaudia Łomża
5. Parda Natasza Łomża
6. Łazarska Ewa Suwałki
7. Gawryś Klaudia Łomża
8. Stogłów Marta Augustów
Kata Kadetów (1997-98)
1. Kawka Adam Augustów
2. Biłbak Damian Suwałki
3. Biłbak Daniel Suwałki
4. Zubrycki Patryk Łomża
5. Karpowicz Michał Suwałki
6. Dęby Michał Łomża
7. Topolski Igor Augustów
8. Jakubanis Oskar Suwałki
Kata Młodziczek (1995-94)
1. Mroczkowska Karolina Łomża
2. Zajkowska Karolina Łomża
3. Sieniawska Natalia Łomża
4. Idrisli Leila Łomża
5. Chaberek Izabela Łomża
6. Znajda Zuzanna Białystok
7. Filipkowska Aneta Łomża
8. Dąbrowska Edyta Suwałki
Kata Młodzików (1995-94)
1. Milewski Damian Suwałki
2. Kilian Marek Suwałki
3. Burzyński Dawid Suwałki
4. Kalski Hubert Łomża
5. Ciszewski Patryk Łomża
6. Szyszko Michał Białystok
7. Paderewski Mateusz Augustów
8. Trzaska Damian Łomża
Kata Juniorek Mł. ( 1992,1993,1992 – Nie Ukończone 18 Lat W Dniu Zawodów)
1. Idrisli Firangiz Łomża
2. Ciszewska Ewa Augustów
3. Czerwiecka Aleksandra Suwałki
4. Pankowska Edyta Łomża
5. Chaberek Karolina Łomża
Kata Juniorów Mł. (1992,1993,1992 – Nie Ukończone 18 Lat W Dniu Zawodów)
1. Apalko Kacper Suwałki
2. Krejpcio Mateusz Suwałki
3. Podurgiel Jan Suwałki
4. Tercjak Maciej Łomża
5. Sturgulewski Marcin Augustów
6. Łukawski Dawid Augustów
7. Biłbak Sebastian Suwałki
8. Szczesny Norbert Suwałki
Wyniki KUMITE
Kumite Mężczyzn - Kat. -70 Kg
1. Mieczkowski Kamil Łomża
2. Ciereszko Paweł Suwałki
3. Czachora Piotr Grajewo
3. Grygorczuk Tomasz Białystok
Kumite Młodzików - Kat. –50 Kg
1. Pabianiak Sebastian Suwałki
2. Klim Artur Augustów
3. Stankiewicz Dominik Suwałki
3. Paderewski Mateusz Augustów
Kumite Mężczyzn - Kat. -80 Kg
1. Will Gerard Suwałki
2. Stępień Łukasz Suwałki
3. Banach Marcin Łomża
3. 4Lubiejewski Adam Łomża
Kumite Młodzików - Kat. +50 Kg
1. Kilian Marek Suwałki
2. Kalski Hubert Łomża
3. Gniedziejko Arkadiusz Augustów
3. Bujnowski Paweł Augustów
Kumite Mężczyzn - Kat. +80 Kg
1. Zajko Dawid Suwałki
2. Witkowski Przemysław Suwałki
3. Bogdan Tomasz Suwałki
3. Wysmułek Marcin Łomża
Kumite Młodziczek - Kat. –50 Kg
1. Mroczkowska Karolina Łomża
2. Sieniawska Natalia Łomża
3. Skorulska Kinga Łomża
3. Mazurek Justyna Grajewo
Kumite Kobiet - Kat. Open
1. Zajkowska Aleksandra Łomża
2. Frąckiewicz Justyna Białystok
3. Lisiewicz Dominika Suwałki
3. Anchimiuk Katarzyna Białystok
Kumite Młodziczek - Kat. +50 Kg
1. Zajkowska Karolina Łomża
2. Filipkowska Aneta Łomża
3. Miłowicka Klaudia Suwałki
3. Chaberek Karolina Łomża
Kumite Juniorów Mł - Kat. -60 Kg
1. Sturgulewski Marcin Augustów
2. Moroz Marcin Augustów
3. Łępicki Jakub Łomża
3. Glinojecki Mateusz Łomża
Kumite Kadetów - Kat. -45 Kg
1. Kawka Adam Augustów
2. Patryk Zubrycki Łomża
3. Biłbak Daniel Suwałki
3. Biłbak Damian Suwałki
Kumite Juniorów Mł - Kat. -70 Kg
1. Krejpcio Mateusz Suwałki
2. Mazurek Bartłomiej Grajewo
3. Apalko Kacper Suwałki
3. Ostrowski Patryk Suwałki
Kumite Kadetów - Kat. +45 Kg
1. Karpowicz Michał Suwałki
2. Cwalina Maciej Łomża
3. Jakubanis Oskar Suwałki
3. Morusiewicz Patryk Suwałki
Kumite Juniorów Mł. - Kat. +70 Kg
1. Łukawski Dawid Augustów
2. Nowak Patryk Grajewo
3. Cwikłowski Marcin Łomża
3. Lubiejewski Łukasz Łomża
Kumite Kadetek - Kat. -45 Kg
1. Drażba Marlena Suwałki
2. Parda Natasza Łomża
3. Łazarska Ewa Suwałki
3. Żukowska Klaudia Łomża
Kumite Juniorek Mł - Kat. -55 Kg
1. Idrisli Firangiz Łomża
2. Pankowska Edyta Łomża
3. Ciszewska Ewa Augustów
3. Bankiewicz Urszula Białystok
Kumite Kadetek - Kat. +45 Kg
1. Lanczewska Klaudia Łomża
2. Kilian Dominika Suwałki
3. Sakowicz Diana Białystok
3. Rutkowska Klaudia Grajewo
Kumite Juniorek Mł - Kat. +55 Kg
1. Czerwiecka Aleksandra Suwałki
2. Chaberek Izabela Łomża
3. Zielińska Małgorzata Grajewo
Klasyfikacja Drużynowa
1. Suwałki 117
2. Łomża 110
3. Augustów 33
4. Grajewo 18
5. Białystok 15
6. Zambrów 1
Sędzia Główny: Sensei Marek Krejpcio 4 Dan
Najlepsza Zawodniczka: Firangiz Idrisli - Łomża
Najlepszy Zawodnik: Mateusz Krejpcio - Suwałki
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?