MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Augustów. Burmistrz poszukuje pracowników. Są aż dwa wolne etaty

hel
Inspektora w referacie zamówień publicznych oraz augytora wewnętrznego poszukuje burmistrz miasta. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 lipca

Osoba pełniąca obowiązki inspektora w referacie zamówień publicznych będzie odpowiedzialna m.in. za koordynację udzielania zamówień publicznych, przygotowywanie projektów zarządzeń wewnętrznych burmistrza w zakresie organizacji udzielania zamówień publicznych oraz powoływania komisji przetargowych do przygotowania i przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, sporządzanie planu zamówień publicznych, koordynowanie i kontrolę jego aktualizowania i realizacji. Kandydat na to stanowiskoi musi mieć wykształcenie wyższe i co najmniej trzyletni staż pracy.
Natomiast audytor będzie odpowiedzialny m.in. za zapewnienie prawidłowej realizacji audytu wewnętrznego i kontrolę jednostek organizacyjnych miasta, ocenę adekwatności, skuteczności i efektywności kontroli zarządczej. Zainteresowani tą ofertą powinni posiadać wykształcenie wyższe oraz kwalifikacje do przeprowadzania audytu wewnętrznego. Znać regulacje prawne z zakresu m.in.: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, o finansach publicznych, o rachunkowości oraz ustawy Kodeks postępowania administracyjnego i prawo zamówień publicznych.
W obu przypadkach cv należy składać do 18 lipca.

Zobacz koniecznie: Jesteś na L4? Spodziewaj się kontroli ZUS

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na augustow.naszemiasto.pl Nasze Miasto