Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Augustów. Burmistrz poszukuje kandydata na dyrektora

hel
Kandydata na dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji poszukują augustowskie władze. Zainteresowani mogą składać swoje oferty do 12 listopada.

Kandydaci aplikujący na stanowisko dyrektora powinni posiadać wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni staż pracy, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym lub wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku. Znać przepisy prawa z zakresu ustaw: o finansach publicznych, o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, o pracownikach samorządowych, o samorządzie gminnym, o sporcie, o bezpieczeństwie imprez masowych, prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych do wymienionych ustaw.
Dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w Biurze Obsługi Klienta lub pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Augustowie: ul. 3 Maja 60, 16 – 300 Augustów, z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie” w terminie do 12 listopada 2019 r. do godz. 15.30 (liczy się termin wpływu do urzędu).

Zobacz koniecznie: Jesteś na L4? Spodziewaj się kontroli ZUS

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na augustow.naszemiasto.pl Nasze Miasto