W suwalskim sądzie syn króla disco polo też ma proces

Daniel M., syn gwiazdy disco polo jest skazany za jazdę po pijanemu. Wyrok nie jest prawomocny i oskarżony zaskarżył go do Sądu Okręgowego w Suwałkach.

W drugiej instancji sprawa byłaby już rozpatrzona gdyby nie to, że M. zażądał wyłączenia sędziego. Postępowanie zostało więc zawieszone, a sąd zobowiązał oskarżonego, aby na piśmie wskazał czy chodzi mu tylko o przewodniczącego składu orzekającego Ryszarda Filipowa, czy także innych, a jeśli tak to których sędziów. Termin kolejnego posiedzenia nie został jeszcze wyznaczony.

Augustów. Ktoś podrobił podpisy burmistrza! Sprawą zajmie się prokurator

Do zdarzenia, które doprowadziło celebrytę na ławę oskarżonych doszło w czerwcu minionego roku w Sztabinie. Syn króla disco polo kierując Mercedesem został zatrzymany przez policyjny patrol, ponieważ wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Badanie alkomatem wykazało, że jest też pijany. Miał około 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Daniel M. stanął więc przed augustowskim sądem i oczekiwał umorzenia postępowania. Ale Temida przychyliła się do wniosku prokuratury i wymierzyła kierowcy karę grzywny w wysokości 3 tysięcy złotych, kazała zapłacić nawiązkę w wysokości 5 tys. złotych i orzekła 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Zainteresowany zaskarżył to orzeczenie.
Z zamieszczanych w internecie zdjęć przez Daniela M. wynika, że on wciąż jeździ autem, a więc posiada prawo jazdy. Pytaliśmy nadkom. Pawła Jakubiaka, oficera prasowego augustowskiej komendy czy policjanci zabezpieczyli dokument podczas zatrzymania w Sztabinie, a jeśli nie to dlaczego, ale odpowiedzi nie uzyskaliśmy.
- Nie mogę udzielać takich informacji, ponieważ jest to osoba prywatna - stwierdził rozmówca.
Dodajmy, że kilka dni temu Daniel M. został skazany przez sąd w Turku za posiadanie marihuany i naruszenie miru domowego swoich teściów. Ten wyrok też nie jest prawomocny. Natomiast białostocka prokuratura prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie awantury, która miała miejsce 30 grudnia ub.r. w domu cele-bryty, w Wasilkowie.

Tu oglądasz: Koniec L4. Czas na e-zwolnienia

Wideo

hel

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.01.2019, 00:33

Gwiaździuk ze wschodnim pochodzeniem co dawno nie dostal wpi3rdol. Oj nie mial kto go sprowadzic na ziemie i uswiadomicc ze jest zwyklym gownem i zerem

13.01.2019, 14:59

Prawo jest jak ,, PŁOT" Lew przeskoczy , Wąż się ślizgnie, a Baran stanie i beczy. Nie po to Zenek zarabia miliony żeby Jego Synek siedział . Pobudka Białostoczanie żyjemy w Polsce.

13.01.2019, 13:58

Powinien być traktowany przez sąd jak wszyscy zgodnie z litera prawa.Jak kogoś przejedzie na drodze to dopiero sędzia otworzy oczy to sędzia będzie winien jak dojdzie do tragedii.Mlody Martyniuk to rozpieszczony dzieciak.Ludzie wychowują się w budynku i wyrastają na godnych szacunku ludzi.To co sąd robi to pomaga to nieba

13.01.2019, 13:03

K

13.01.2019, 12:18

celebryta? redaktorku chyba cymbał i ćpun

13.01.2019, 11:58

A mowi PO ze sadow nie trzeba ruszac..a tu masz ci

13.01.2019, 10:46

Taka szumowina żżda zmiany sędziego, już za to powinien być solidnie osądzony. Takiego ćpuna to w pierdlu porządnie od tyłu przywitają - zobaczysz danielku dzędzelku !
A to że złapany tyle razy po pijaku i dalej ma prawko to sprawa dla prokuratora.Tych policjantów ze służby dyscyplinarnie powinno się wydalić, bo albo złamali przepisy albo wzięli "pajdę". Inaczej nie może być. Ćpunie danielku - na pewno zaraz coś znowu zmalujesz ha ha ha. Nie martw się o żonę, są chętni co się nią zajmą, jeszcze w dodatku od twojego tatusia będą mieć pieniążki z alimentów ha ha ha !!!

13.01.2019, 09:21

Tak jest jak ojca w domu nie ma. Taki jest koszt popularności i ciągłego koncertowania.

13.01.2019, 09:17

Zenek wychował syna. Niebezpieczny dla społeczeństwa, uciążliwy dla sąsiadów, pasożyt dla rodziców.

13.01.2019, 09:15

powinien w końcu beknąć za swoje numery , a nie tatuś mu d,,, ratuje cały czas - czas do pierdla danielku , już czas

13.01.2019, 08:51

Daniel imie dla jelenia
Pojechal, do wwawy po dragi

13.01.2019, 05:05

Martyniuk??? Teraz kojarzy się te nazwisko negatywnie bardziej z synkiem niż tata. Jak poleja się wkoncu jakieś komentarze na koncercie do ojca to może wkoncu zrobi z gowniarzem porządek

12.01.2019, 23:53

A kogo obchodzi zwykły ćpun. Po co o tym pisać. Współczuję rodzicom.

12.01.2019, 22:24

paranoja kim jest ten dzieciak i ćpun żeby nie zabrać prawka a co ja jestem gorszy od tego scierwa gdyby mnie po pijalu chwycili

12.01.2019, 21:52

"Pytaliśmy nadkom. Pawła Jakubiaka, oficera prasowego augustowskiej komendy czy policjanci zabezpieczyli dokument podczas zatrzymania w Sztabinie, a jeśli nie to dlaczego, ale odpowiedzi nie uzyskaliśmy."
Jak policja nie zabrała pijanemu prawa jazdy to szykują się zwolnienia dyscyplinarne. W pierwszej kolejności Jakubiak.

12.01.2019, 21:46

1,5 promila i policja nie zabrała prawa jazdy??? Podobno jeździł sobie niedawno po Białymstoku??? Nawet artykuł o tym był. Coś tu jest nie tak!!! Czy te sądy są naprawdę aż tak skorumpowane??? Czy ktoś w końcu zrobi z tym porządek???

12.01.2019, 21:28

Jaki to do hu..a celebryta się pytam zwykły cpun rozpieszczony przez pieniądze ojca . Jemu to tylko pała i wąskie drzwi się należy łac i patrzeć czy żyje za wstyd który przynosi rodzinie

12.01.2019, 21:23

1,5 - pomyśl szary człowieku już byś siedział a ten- piotruś pan jeszcze zielone oczy po liściach ma

12.01.2019, 20:41

Bieda

12.01.2019, 19:55

8h

12.01.2019, 19:10

Czyli panie sędzio jak to jest zabierają prawko po stwierdzeniu jazdy pod wpływem czy nie , no panie sędzio jak to jest z tym prawem? A może pan minister o twarzy dzika odpowie na to pytanie , panie ministrze jak to jest, czy prawo jest równe wobec wszystkich?

12.01.2019, 18:55

Książkowy przykład patola !!!

12.01.2019, 18:02

Pisałem niedawno że ten darmozjad da o sobie znać i się nie pomyliłem. Ko pierdla z nim, tam mu pokażą prawdziwą zabawę od tyłu ha ha ha.