Sukces augustowskiego pływaka na Mistrzostwach Polski

hel
UKS Pływacy Augustów
Kuba Wasilewski zajął 12. miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym w kat. 12 i 14 lat, które odbyły się w Spale. To bardzo dobra pozycja biorąc pod uwagę fakt, że w zawodach uczestniczyło 408 osób.

W Centralnym Ośrodku Sportowym w Spale odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Dwuboju Nowoczesnym w at. 12 i 14 lat oraz finał Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Nowoczesnym dla dzieci z cyklu "PENTA DAY". Nasze województwo reprezentował Kuba Wasilewski z UKS Pływacy Augustów, który w pierwszym dniu uplasował się na bardzo wysokiej,, bo 4 pozycji ustanawiając przy tym swój rekord życiowy w pływaniu na 50 metrów stylem dowolnym. W drugim dniu zawodów Jakub musiał zmierzyć się z najlepszymi biegaczami na dystansie 600 metrów. Pomimo zaciętej walki nie udało mu się utrzymać pozycji w tabeli wieloboju. Ostatecznie zajął 12. miejsce.